Хлібодарська школа


ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ БАТЬКІВ


ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ДІТЕЙ


Новини шкільного життя


Розклад

Хлібодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів була створена 1.09.94 року. До цього в селищі школи не було – дітей возили в різні школи м. Одеси. Школу було відкрито в приміщенні контори дослідного господарства 1.09.1994 року. За дуже короткий термін директору школи вдалося підібрати педагогічний колектив та зібрати меблі для школи.
Школа почала працювати в дві зміни, її відвідують 148 дітей с.м.т. Хлібодарського, с.Жовтень, навколо прилеглих військових частин та Тираспольського шосе.
Адміністрація школи поставила перед собою мету: школа повинна працювати в одну зміну. І з 1 вересня 1996 року всі початкові класи навчаються в орендованому приміщені дитячого саду, школа працює в одну зміну. Адміністрація школи разом з педагогічним колективом продовжує працювати над покращенням матеріальної бази школи, залучає для цього всі можливості. З 1.09.2003 року школі було надано статус середньої.
Перший випуск 9 класу відбувся в 1996 році, а перший випуск учнів з 11 класу був у 2005 році. За цей час зі стін школи вийшло 358 випускників. Учні закінчують школу з міцними знаннями , це дає їм можливість продовжувати навчання в технікумах, коледжах, училищах, і в вищих навчальних закладах.
На сьогоднішній день школа – це затишні класи із зручними меблями , з матеріальною базою, яка з кожним роком поступово збільшується. В школі є обладнаний кабінет інформатики, інші кабінети поповнюються технічними засобами, таблицями , схемами, довідковою літературою. В школі працюють вчителі , які бажають вчити.
З 2010 року спостерігається тенденція збільшення контингенту учнів. Порівняно з 2010 роком кількість учнів у 2017 навчальному році збільшилася на 20%.