Новини шкільного життя

8–9 травня — День пам’яті та примирення і День Перемоги

8–9 травня — День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні вся Україна буде згадувати тих, хто віддав своє життя заради вільного та щасливого майбутнього рідної землі та своїх нащадків. У пам’яті назавжди залишаться подвиги дідів і прадідів та тих, хто в повоєнний час відновлював країну та наше селище!!!

Ми пам’ятаємо,  якою страшною трагедією для українців була Друга Світова війна.

Сьогодні в Хлібодарському ЗЗСО І-ІІІ ст був проведений мітинг до Дня пам’яті та примирення. Учні старших класів пройшли ходою «Поле пам’яті»  з фотографіями учасників Другої Світової війни(серед яких прадіди та прабабусі учнів).

Ми пам’ятаємо, що той , хто захищає свою землю, завжди перемагає. Це пам’ять робить нас сильнішими. Вона запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.