Новини шкільного життя

“ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО”

26 квітня 1986 рік. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.

З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС у закладі було проведено низку заходів.

Про важливі речі хотілося б спілкуватися вживу, дивитися в очі одне одному, чути голоси та бачити емоції. Але в умовах дистанційного навчання, сподіваючись на силу відеоматеріалів, вчителі намагалися донести до учнів гіркоту трагедії, що сталася 35 років тому назад у Чорнобилі. Ставлячи запитання про висновки, які маємо зробити з тих жахливих подій, спонукали дітей замислитися про відповідальність, про наслідки необережного та подекуди злочинного ставлення до природи, довкілля, у майбутньому.