ПАМ’ЯТКА для учнів та батьків на зимові канікули

Рятувальники закликають кролевчан до безпечного Нового Року | 05453 сайт  Кролевця
Зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг.
Але для того, щоб канікули були веселими й корисними,
необхідно пам ‘ятати про безпечну поведінку
  1. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.
  2. Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.
  3. Не прикрашай ялинку ватою, паперовими іграшками. Не запалюй бенгальські вогні, свічки.
  4. Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
  5. Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів.
  6. Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.
  7. Не ходи на водоймища. Тонкий лід – це небезпечно для життя.
  8. Не заходь у ліфт з незнайомими людьми.
  9. Будь обережний під час катання на санчатах, лижах, ковзанах. Не гуляйте довго під час сильних морозів.

Правила пожежної безпеки під час святкування Нового року

Щоб   свято не затьмарилось   пожежею,   необхідно дотримуватись таких правил:

1. Ялинка має стояти на стійкій основі.
  2. При виявленні несправності святкової ілюмінації (блимання лампочок, іскріння) слід одразу її вимкнути.
  3. Не можна прикрашати ялинку целулоїдними іграшками.
  4. Дітям забороняється купувати та використовувати піротехнічні засоби: феєрверки, петарди, ракети!
  5. Пам’ятай! Щороку збільшується кількість людей, які отримали травми через недотримання правил користування піротехнікою.